Επικοινωνήστε με το Σύλλογο:

Τα αποτελέσματα των εκλογών στο Φαρμακευτικό Σύλλογο Θεσσαλονίκης

Σύμφωνα με το πρωτόκολλο διαλογής ψηφοδελτίων από τις αρχαιρεσίες της 27ης Νοεμβρίου 2016 εκλέγονται οι κάτωθι φαρμακοποιοί:

 

ΓΙΑ ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΣΠ)

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΣΠ)

3. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΣΠ)

4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΣΠ)

5. ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣΠ)

6. ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣΠ)

7. ΚΙΟΣΕΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ανεξάρτητος)

8. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΙΝΕΦ)

9. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΙΝΕΦ)

 

ΓΙΑ  ΤΟ  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣΠ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣΠ)

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΦΣ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΣΠ)

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΣΠ)

3. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΣΠ)

4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΣΠ)

5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΣΠ)

6. ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΣΠ)

7. ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣΠ)

8. ΒΑΛΑΡΟΥΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΣΠ)

9. ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ανεξάρτητος)

10. ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΑΠΦ)

11. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΙΝΕΦ)

12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΙΝΕΦ)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΣΠ)

2. ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣΠ)

3. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣΠ)

4. ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣΠ)

5. ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣΠ)

6. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ (ΑΣΠ)

7. ΑΝΕΜΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ (ΑΣΠ)

8. ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣΠ)

9. ΝΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (Ανεξάρτητος)

10. ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ (ΑΠΦ)

11. ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΙΝΕΦ)

12. ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΙΝΕΦ)

 

Ακολουθεί αναλυτικά το πρωτόκολλο διαλογής

     Θεσσαλονίκη    ……27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ..2016 

 

  Αριθ. Πρωτ.  1540

 

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΩΝ

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΗΣ 27ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ :

                                    1ον . 9 (εννέα) μελών  Διοικητικού Συμβουλίου

                                    2ον.  1 (ενός)τακτικού μέλους  Πειθαρχικού Συμβουλίου

                                    3ον. 1(ενός)αναπληρωματικού μέλους  Πειθαρχικού Συμβουλίου

                                    4ον . Δώδεκα τακτικών αντιπροσώπων για τον Π.Φ.Σ.

                                    5ον.  Δώδεκα  αναπληρωματικών αντιπροσώπων για τον Π.Φ.Σ.

Στη Θεσσαλονίκη σήμερα 27 Νοεμβρίου 2016 ημέρα Κυριακή και ώρα 8 το πρωί οι υπογεγραμμένοι που εκλεχθήκαμε από την Γενική Συνέλευση των μελών του Φαρμακευτικού συλλόγου Θεσ/νίκης της 27ης Νοεμβρίου 2016 ως πρόεδροι των εφορευτικών επιτροπών για το Α’ και Β’ εκλογικό τμήμα βάση του Ν.1316/83, άρθρο 37  η κ. Κεχαγιά-Καραγκούνη Ελένη  στο Α΄ εκλογικό τμήμα και ο κ Νώτας Χρήστος  στο Β΄ Εκλογικό τμήμα

Ο Πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Θεσ/νίκης Κ. Θεοδοσιάδης και  οι κ.κ.  Μπράφα Φωτεινή  για το Α’Εκλογικό Τμήμα  και η κ.  Λατσάρνου Ανθούλα  για το Β’Εκλογικό Τμήμα   που ορίσθηκαν ως διοικητικοί αντιπρόσωποι με το υπ΄αρίθμ. ΔΔΥ/ΠΚΜ/οικ.386729/9271/21-9-2016 έγγραφο της Περιφέρειας  Κεντρικής Μακεδονίας, για τις Αρχαιρεσίες του Φαρμακευτικού Συλλόγου Θεσ/νίκης της 27-11-2016 για την ανάδειξη 9μελούς Διοικ. Συμβουλίου και 1μελούς Πειθαρχικού με ισάριθμους αναπληρωματικούς, και δώδεκα τακτικών και ισάριθμων αναπληρωματικών αντιπροσώπων στον Πανελλήνιο Φαρμακευτικό Σύλλογο, μετά τη λήξη της Γενικής Συνέλευσης αρχίσαμε την ψηφοφορία.

Σε όλη την διάρκεια της ψηφοφορίας και μέχρι την λήξη της προσήλθαν και ψήφισαν επί συνόλου  1311   ψήφισαν  για Δ.Σ. &  Πειθαρχικό    933     και για Π.Φ.Σ.    933     

 

            Μετά τη λήξη της ψηφοφορίας και μη υπάρχοντος άλλου ψηφοφόρου κηρύξαμε  τη λήξη της ψηφοφορίας, αποσφραγίσαμε τα ψηφοδόχα κιβώτια των δύο εκλογικών τμημάτων και αρχίσαμε την καταμέτρηση των ψηφοδελτίων των παρατάξεων και των ψήφων καθενός υποψηφίου.

            Στην γενόμενη διαλογή προέκυψε το κάτωθι αποτέλεσμα:

            Μέσα στα ψηφοδόχα κιβώτια βρέθηκαν : 

 

                                              Π.Φ.Σ.                        ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

Α’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ :               529                                             529

 

Β’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ :               404                                              404                                    

 

Σ Υ Ν Ο Λ Ο :                              933                                            933  

 

Στην διαλογή των ψηφοδελτίων βρέθηκαν  στο

 Α΄  ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

                                           Π.Φ.Σ.                        ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ:                  508                                        509

ΑΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ :                    12                                           13

      ΛΕΥΚΑ                                       9                                             7

 

Β΄ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ                          

                                                 Π.Φ.Σ.                        ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ:                  391                                         391

ΑΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ :                     8                                             5    

      ΛΕΥΚΑ                                      5                                             8                           

 

Σ Υ Ν Ο Λ Ο :                             933                                            933                        

 

            Επί του συνόλου έγκυρων έλαβαν οι κάτωθι συνδυασμοί :

 

1. ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΉ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………… 577 ……………………….

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:   ……………… 577 …………………………

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ……………………  587…………………

 

2. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………………86………………………

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ……………………… …67………………………

 

3. ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………………49…… …………………

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ………………………  53………………………

 

4. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………… 37…………………………

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ……   …………… 36…………………………

 

5. ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ & ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ  ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  :

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ : ………………………151…… …………………

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ: ………………………151…… ……………………

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΠΦΣ : ………………………  156………………………

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

            Στους άνω συνδυασμούς ο κάθε υποψήφιος πήρε τους κάτωθι ψήφους (σταυρούς προτίμησης) :

 

1ον ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

1

ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

40

 

2

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 

113

 

3

ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

19

 

4

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

99

 

5

ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

38

 

6

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

34

 

7

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

157

 

8

 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   

44

 

9

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  

25

 

            ==================================================

 

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

   Α)  ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   

577

 

 

 

Β) ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

1

ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

577

 

               


                                                            ==================================================

 

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

    ΤΑΚΤΙΚΟΙ:


1

 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 

99

 

2

ΒΑΕΝΑ ΙΩΣΗΦ   

27

 

3

ΒΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  

30

 

4

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ

7

 

5

ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

85

 

6

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

35

 

7

ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

31

 

8

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

160

 

9

ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  

31

 

10

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

32

 

11

ΝΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

16

 

12

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

11

 

 

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :

 

1

ΑΝΕΜΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ

22

2

ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

20

3

ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

30

4

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

14

5

ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  

28

6

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

12

7

ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

57

8

ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ

27

9

ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΙΚΤΩΡ

19

10

ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  

15

11

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  

73

12

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

32

 

                        ==================================================

 

2ον . ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

 

1

ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

8

 

2

ΚΕΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ

4

 

3

ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

22

 

4

ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ  

4

 

5

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

9

 

                                    ==================================================

 

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΟΙ :

 

1

ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ

25

 

2

ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        1ος κατόπιν κληρώσεως

9

 

3

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

9

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

1

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

9

2

ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

14

 

3ον ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  :

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:


1

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

86


 

Β] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:


ΤΑΚΤΙΚΟΣ :

1

ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

67

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ:

 

1

ΝΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ  

67

=============================================================

 

4ον ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ  :

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

 

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

2

ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

3

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

5

 

Β]: ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

2

ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

 

=======================================================

 

5ον ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ & ΕΝΩΜΕΝΩΝ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  :

 

Α] ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

 

1

ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  

11

 

2

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

5

 

3

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    

 8

 

4

ΚΟΪΜΤΖΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ    

 9

 

5

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

 32

 

6

ΡΟΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 6

 

7

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 50

 

8

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   

 9

 

9

ΤΖΕΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ        

 6

 

 

Β] ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ :

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

1

ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

151

 

 

Β) ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :

 

1

ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

151

 

 

Γ] ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Φ.Σ.:

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ :

 

1

ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

 

2

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  

6

 

3

ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

6

 

4

ΚΟΪΜΤΖΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ    2η κατόπιν κληρώσεως

7

 

5

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ

6

 

6

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

27

 

7

ΡΟΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12

 

8

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

44

 

9

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    3ος κατόπιν κληρώσεως

7

 

10

ΤΖΕΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         1η κατόπιν κληρώσεως

7

 

11

ΦΟΛΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

 

12

ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

8

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ     2η κατόπιν κληρώσεως

11

 

2

ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ             1ος κατόπιν κληρώσεως

14

 

3

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    1η κατόπιν κληρώσεως

11

 

4

ΜΑΤΑΚΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  

5

 

5

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

 

6

ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΜΑΥΡΟΔΗΣ

4

 

7

ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2ος κατόπιν κληρώσεως

14

 

8

  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

3

 

=======================================================

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ :

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜ

 577

64,11%

5

0,7699

1

ΠΕΙΘ. ΣΥΜ

 577

64,11%

1

 

 

Π.Φ.Σ

 587

65,30%

7

0,836

1

 

=======================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

 

 

ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜ

49

5,44%

0

0,4896

0

 

 

 

 

 

 

Π.Φ.Σ

 53

5,90%

0

  0,71

1

 

=======================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ   

ΔΙΟΙΚ.ΣΥΜ

86

9,56%

0

0,8604

1

 

 

 

 

 

-

Π.Φ.Σ.

67

7,45%

0

0,89

1

 

===========================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ

ΔΙΟΙΚ.ΣΥΜ

37

4,11%

0

  0,3699

0

 

 

 

 

 

 

Π.Φ.Σ.

 36

4%

0

   0,48

0

 

===========================================================

 

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΥΤΟΥ ΕΚΛΕΓΟΥΝ

ΨΗΦΟΙ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΔΡΕΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΕΔΡΕΣ     Β ΚΑΤ.

 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ &ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ  ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

ΔΙΟΙΚ.ΣΥΜ

 151

16,78%

1

   0,51

1

ΠΕΙΘ.ΣΥΜ

151

16,78%

0

 

 

Π.Φ.Σ.

 156

17,35%

2

0,082

0

 

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ   ΩΣ   ΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 

 

ΓΙΑ ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1.  ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

3. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

5.ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6.ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

7.ΚΙΟΣΕΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8.ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΓΙΑ  ΤΟ  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

 

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

1. ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΦΣ

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

 

1.ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

3.ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

7.ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  

8. ΒΑΛΑΡΟΥΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9.ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10.ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

11. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

1.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

2.ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

4.ΚΩΝΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

5. ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

6. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΓΗΣ

7ΑΝΕΜΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ

8.ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  

9.ΝΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 

10. ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

11.ΒΟΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

12. ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ    ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

 ΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

 

 

ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

Α’ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ :  ΚΕΧΑΓΙΑ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ

 

Β΄ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ: ΝΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

TA ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ :

 

 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΤΣΙΟΝΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ:

 

 

 ΜΠΡΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

ΛΑΤΣΑΡΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ  



Login-iconLogin